Kalkulacyjne Jest 12 produktów.

Wagi kalkulacyjne
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • CAS

  Waga dwudziałowa, funkcyja przeliczania waluty EURO, port komunikacyjny RS232 (do współpracy z kasami fiskalnymi, komputerem, drukarką), duże czytelne wyświetlacze na wysięgniku, 200 kodów PLU.

  brutto 1 049 zł
  netto 1 049 zł
 • CAS

  Waga dwuzakresowa, elektroniczna z wysięgnikiem - Wskazanie masy, ceny jednostkowej i należności - Wodoodporna klawiatura na mikroprzełącznikach - Przeliczanie waluty na EURO - RS 232

  brutto 999 zł
  netto 999 zł
 • Waga kalkulacyjna PS1C-T  

  brutto 619 zł
  netto 619 zł
 • Waga kalkulacyjna PS1C-S

  brutto 549 zł
  netto 549 zł
 • Waga DIBAL SPC-S to najnowsza oferta firmy NOVITUS. Waga kalkulacyjna przeznaczona jest dla tych którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej.

  brutto 660 zł
  netto 660 zł
 • Waga kalikulacyjna DIBAL SPC-T przeznaczona jest dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Dodatkowo model T wyposażony jest w wygodny wysięgnik z wyświetlaczem.

  brutto 760 zł
  netto 760 zł
 • Waga kalkulacyjna DIBAL SPC-S RS przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator który umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Wersja wyposażona w aktywny interfejs RS232.

  brutto 730 zł
  netto 730 zł
 • Waga kalkulacyjna DIBAL SPC-T RS jest idelana do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Dodatkowo model T wyposażony jest w wygodny wysięgnik z wyświetlaczem. Wersja z aktywnym interfejsem RS232.

  brutto 830 zł
  netto 830 zł
 • Waga kalkulacyjna DIBAL G-310 może być ona wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również, po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem. Urządzenie jest wyposażone w podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Ma wbudowany wewnętrzny akumulator oraz interfejs RS232.

  brutto 910 zł
  netto 910 zł
 • Waga kalkulacyjna DIBAL SC-100S której obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki czemu urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane zarówno na stoiskach mięsno-wędliniarskich jak i w sprzedaży obwoźnej.

  brutto 1 040 zł
  netto 1 040 zł
 • Waga DIBAL SC-100T została wyposażona w wyświetlacz na wysięgniku wersja wagi SC-100S. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Waga ma wbudowany akumulator wewnętrzny oraz dwa podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Z powodzeniem może być wykorzystywana na stoiskach mięsno-wędliniarskich oraz w sprzedaży obwoźnej.

  brutto 1 090 zł
  netto 1 090 zł
 • CAS

  Waga CAS ER Junior 15B Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży oraz przy sprzedaży obwoźnej. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h. Podwójny wyświetlacz LCD ułatwia korzystanie z wagi. Powierzchnia szalki wykonana jest ze stali nierdzewnej, co ułatwia utrzymanie czystości. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa...

  brutto 599 zł
  netto 599 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów