Etykietujące Jest 15 produktów.

Wagi etykietujące
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Waga DIBAL K355S XL RS422 to pierwszy model z serii wag etykietujących DIBAL. Urządzenie zaprojektowane na bazie popularnych na polskim rynku wag serii K. Nowością jest zastosowanie zmodyfikowanej obudowy oraz szalki o większych rozmiarach. W wadze oprócz standardowego interfejsu RS232 dodano interfejs RS422.

  brutto 2 495 zł
  netto 2 495 zł
 • Waga DIBAL K355T XL wzbogacona jest dodatkowo o wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla obsługi i klienta. Urządzenie jest wyposażone w nową, większą obudowę oraz dużą szalkę. W wadze oprócz standardowego interfejsu RS232 dodano także interfejs RS422.

  brutto 2 595 zł
  netto 2 595 zł
 • Waga DIBAL W-025S to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala w ofercie Novitus. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty nowej serii wag etykietujących. Jako kontynuacja znanej serii K jest ona również dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których...

  brutto 2 895 zł
  netto 2 895 zł
 • Waga DIBAL W-025T to nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Waga jest dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Wersja z wyświetlaczem na wysięgniku.

  brutto 2 995 zł
  netto 2 995 zł
 • Waga DIBAL K355S jest standardowo wyposażona w interfejsy: RS232 i Ethernet, które umożliwiają łączenie tego typu wag w sieci. Z tego właśnie względu oraz dzięki możliwości zaprogramowania w wadze do 4500 kodów towarów jest ona dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych.

  brutto 3 595 zł
  netto 3 595 zł
 • Waga DIBAL K355T wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta. Jest ona dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

  brutto 3 695 zł
  netto 3 695 zł
 • Waga DIBAL K355DB przeznaczony dla średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi są łączone w rozbudowane sieci. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację...

  brutto 4 095 zł
  netto 4 095 zł
 • Waga samoobsługowa DIBAL K380 jest dopełnieniem oferty wag etykietujących serii K. Waga ta jest programowo zgodna z dobrze przyjętymi na rynku wagami K335 i K355 (zarówno w wersji płaskiej jak i z wyświetlaczem na wysięgniku). Waga ta świetnie sprawdza się zarówno w średniej wielkości placówkach handlowych jak i w dużych supermarketach.

  brutto 4 595 zł
  netto 4 595 zł
 • Waga DIBAL M-525S jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet i bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to doskonałe urządzenie dla placówek handlowych średnich i dużych.

  brutto 3 895 zł
  netto 3 895 zł
 • Waga DIBAL M-525T jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Wersja z wyświetlaczem na wysięgniku.

  brutto 3 995 zł
  netto 3 995 zł
 • Waga DIBAL M-525DB posiada kawiaturę umieszczoną na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. Jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości.

  brutto 4 295 zł
  netto 4 295 zł
 • Waga DIBAL M-525H jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Jest to waga etykietująca w wersji wiszącej.

  brutto 4 695 zł
  netto 4 695 zł
 • Waga samoobsługowa DIBAL M-525SS zaprojektowana jest pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia, dlatego jest dedykowana dla najbardziej wymagających klientów. Wprowadzenie tej wagi umożliwiło przedstawienie im kompleksowej i jednolitej oferty. W wadze zastosowano zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet. Waga posiada podświetlany...

  brutto 4 795 zł
  netto 4 795 zł
 • Waga DIBAL S-545DB jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi daje nam idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Dodatkowym atutem wagi są 7" wyświetlacze TFT.

  brutto 5 295 zł
  netto 5 295 zł
 • CAS

  Waga etykietująca firmy CAS model LP 1,6 z zastosowaniem do sklepu jak i do małej produkcji. Jako waga etykietująca posiada wbudowaną drukarkę termiczną która umożliwa wydruk kodów kreskowych EAN13 i I2OF5. Pamięć wbudowana do 4000PLU, ponadto szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej.

  brutto 2 287 zł
  netto 2 287 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów