Wiszące Jest 4 produktów.

Wagi przemysłowe wiszące
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Waga DIBAL CR to małych rozmiarów waga hakowa o zakresie ważenia do 100 kg lub 200 kg. Przeznaczona jest do zastosowania przede wszystkim w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, hurtowniach oraz na magazynach.

  brutto 680 zł
  netto 680 zł
 • Waga hakowa DIBAL BH jest przeznaczona do zastosowania w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, hurtowniach, przeładowniach oraz na magazynach. Zakres ważenia: do 2000 kg dostępna również wersja do 5000 kg. Urządzenie jest wyposażone w bezprzewodowy pilot sterujący.

  brutto 3 700 zł
  netto 3 700 zł
 • Popularne wagi wiszące Caston II THB mogą być stosowane do rozliczeń handlowych w składach budowlanych, skupach surowców itp. Przemysłowe wagi wiszące z rodziny CASTON służą do ważenia towarów przy pomocy dźwigu, suwnicy itp. Wbudowany akumulator, bezprzewodowe sterowanie oraz duży, czytelny wyświetlacz gwarantują swobodę użytkowania wagi.

  brutto 3 834 zł
  netto 3 834 zł
 • Przemysłowe wagi wiszące THD służą do ważenia towarów przy pomocy dźwigu, suwnicy itp. Wbudowany akumulator i bezprzewodowe sterowanie gwarantują swobodę użytkowania wagi. Waga posiada hak obrotowy i wodoszczelną obudowę, jest przystosowana do pracy na terenie otwartym. Dodatkowy akumulator z ładowarką gwarantuje długi czas pracy bez konieczności...

  brutto 4 956 zł
  netto 4 956 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów