Lista produktów producenta: Novitus

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
 • Novitus
  DEON ONLINE

  DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  brutto 2 090 zł
  netto 2 090 zł
 • Novitus
  Gumowa pokrywa klawiatury

  Gumowa (przezroczysta) nakładka ochronna na klawiaturę z logo NOVITUS  (przyklejana na obudowę kasy). Zabezpiecza przed zabrudzeniem i zalaniem klaiwatury oraz wnętrza kasy.

 • Novitus
  Gumowa pokrywa klawiatury (19 klawiszy)

  Gumowa (przezroczysta) nakładka ochronna na klawiaturę z logo NOVITUS  (przyklejana na obudowę kasy). Zabezpiecza przed zabrudzeniem i zalaniem klaiwatury oraz wnętrza kasy.

 • Novitus
  Gumowa pokrywa mechanicznej klawiatury...

  Gumowa nakładka na klawiaturę mechaniczna kasy NEXT. Dodatkowo zabezpiecza klawiaturę kasy przed zabrudzeniem, zawilgoceniem czy zalaniem. Nakładka przyklejana jest na obudowę kasy.

 • Novitus
  Karta magnetyczna NOVITUS

  Awers karty: logo NOVITUS umieszczone na czarnym tle Rewers karty: pasek magnetyczny, pasek na podpis, pole do zadruku

 • Novitus
  Modem GSM 3G Wewnętrzny

  Wewnętrzny modem GSM do kas i drukarek online Novitus.

 • Novitus
  Modem Huawei E3372h-320 LTE USB

  Modem LTE do zewnętrznego portu USB kas i drukarek fiskalnych online Novitus.

 • Novitus
  Moduł komunikacji radiowej BT RJ45 8/8

  Zewnętrzny moduł komunikacji radiowej bluetooth podłączany do kasy/drukarki fiskalnej do złącza RS232 (wtyk RJ45 8/8 - duży) i zapewniający dwustroną komunikację bezprzewodową pomiędzy urządzeniem fiskalnym a komputerem (PC, PDA, laptopem). Modul zasilany jest napięciem +5V ze złącza kasy/drukarki

  brutto 250 zł
  netto 250 zł
 • Novitus
  NEXT PRO ONLINE

  Kasa - system komputerowy - oparty o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

  brutto 2 399 zł
  netto 2 399 zł
 • Novitus
  Novitus Bono Online

  Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

  brutto 2 149 zł
  netto 2 149 zł
 • Novitus
  Novitus HD II ONLINE

  Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. 

  brutto 2 549 zł
  netto 2 549 zł
 • Novitus
  Novitus Link Online

  Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym.

  brutto 1 249 zł
  netto 1 249 zł
 • Novitus
  Novitus Mała ONLINE

  Kasa MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych

  brutto 1 299 zł
  netto 1 299 zł
 • Novitus
  Novitus Nano II Online

  Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę.

  brutto 1 349 zł
  netto 1 349 zł
 • Novitus
  Novitus NANO ONLINE

  NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. 

  brutto 1 299 zł
  netto 1 299 zł
 • Novitus
  Novitus Next ONLINE

  Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

  brutto 2 149 zł
  netto 2 149 zł
 • Novitus
  Novitus NOIR P

  15" pojemnościowy ekran dotykowy nowatorski design aluminiowa obudowa 4-rdzeniowy procesor Intel® J19000 QuadCore™ 2.0GHz innowacyjan 2-przegubowa podstawa

  brutto 3 390 zł
  netto 3 390 zł
 • Novitus
  Novitus One ONLINE

  Novitus One to doświadczenie i niezwykła funkcjonalność zamknięta w pięknie zaprojektowanej formie. Produkujemy One dla Ciebie aż w pięciu niepowtarzalnych zestawieniach kolorystycznych.Teraz 300 zł taniej!!! Poznaj szczegóły.

  brutto 1 599 zł
  netto 1 599 zł
 • Novitus
  Novitus SENTO ONLINE

  SENTO ONLINE Kasa Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana.

  brutto 1 549 zł
  netto 1 549 zł
 • Novitus
  Pokrowiec z kodury na kasę One

  Pokrowiec z Kodury w kolorze czarnym na kasę ONE. 

 • Novitus
  Pokrowiec ze skóry na kasę ONE

  Pokrowiec z prawdziwej skóry w kolorze czarnym na kasę ONE.

 • Novitus
  POS NOVITUS QUANT

  Doskonały komputer POS dla twojego biznesu

  brutto 2 990 zł
  netto 2 990 zł
 • Novitus
  Szuflada aktywna do Nano E / Deon E

  Szuflada aktywna do Nano E / Deon E Wymiary: 350/104/405 [mm].

 • Novitus
  Szuflada duża Novitus EC-410

  Szuflada EC-410, występuje w wersjach do: - Kas PS3000 (przewód zakończony wtykiem HU2)- Drukarek DELIO, QUARTO (przewód zakończony wtykiem DB9 "męski")

 • Novitus
  Szuflada średnia aktywna

  Wymiary: 350/104/405 [mm]. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Szuflada "aktywna" podłączana do kasy i sterowana sygnałem "logicznym" ze złącza RS232 (RJ45), zasilana zasilaczem kasy. Napięcie elektromagnesu szuflady ok....

 • Novitus
  Wolnostojący wyświetlacz do kasy NEXT

  Wyświetlacz dedykowany do współpracy z kasą NEXT oraz NEXT Online.

 • Novitus
  Ładowarka akumulatorów kasy Novitus One...

  Ładowarka do akumulatorów kasy Novitus ONE Online.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów