Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: Datecs

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Datecs

  Kasa DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu...

  brutto 899 zł
  netto 899 zł
 • Datecs

  NA ZAMÓWIENIEKasa rejestrująca Maluch Plus jest urządzeniem przeznaczonym do rejestracji sprzedaży stacjonarnej oraz przenośnej, gdzie niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedaży oraz przenoszenie urządzenia. Zwarta konstrukcja wyposażona w mechanizm drukujący typu ”WRZUĆ I PRACUJ”, dwa alfanumeryczne wyświetlacze sprawiają, że użytkowanie...

  brutto 799 zł
  netto 799 zł
 • Datecs

  Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie!

  brutto 1 035 zł
  netto 1 035 zł
 • Datecs

  Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. 

  brutto 1 390 zł
  netto 1 390 zł
 • Datecs

  Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie nawet przy -15°C.

  brutto 1 490 zł
  netto 1 490 zł
 • Datecs

  Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

  brutto 1 550 zł
  netto 1 550 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów