DATECS WP-25

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. 

brutto1 299 zł

netto1 299 zł

 • WI-FI
 • LAN
 • LAN i GPRS z kartą sim 36 miesięcy
 • WIFI i GPRS z kartą sim 36 miesięcy

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C. Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.


Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Dopracowana konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień znajda zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje zastosowanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.


Rekomendowana również do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie sprzętu, gry, place zabaw.

  liczba towarów:16 000 PLU
  liczba stawek PTU:7
  liczba grup towarowych:99
  liczba kasjerów:30
  liczba klawiszy:33 klawisze
  nazwa towaru:42 znaki
  wyświetlacz klienta:Podświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii
  wyświetlacz kasjera:Podświetlany, graficzny LCD, trzy linie, maksymalnie 22 znaki w linii
  złącza komunikacyjne:RS-232, USB, LAN, WIFI, GPRS, BLUETOOTH
  długość rolki30 m
  szerokość papieru:57 mm; grubość: 60-72 μm
  akumulatorLi-ion 7.4 V/2000 mAh
  BranżaCukiernicza, Drogeryjna, Gastronomiczna, Jubilerska, Logistyczna, Meblowa, Mechanika Pojazdowa, Nauka jazdy, Odzieżowa, Rolnicza, RTV i AGD, Rzeźnicza, Spożywcza
Polecamy inne produkty z tej kategorii :