Novitus One ONLINE

Novitus One to doświadczenie i niezwykła funkcjonalność zamknięta w pięknie zaprojektowanej formie. Produkujemy One dla Ciebie aż w pięciu niepowtarzalnych zestawieniach kolorystycznych.

Teraz 300 zł taniej!!! Poznaj szczegóły.

brutto1 599 zł

netto1 599 zł

 • WI-FI
 • LAN
 • GSM 3G ZEWNĘTRZNY
 • GSM WEWNĘTRZNY KARTA SIM 24 MIESIĄCE
 • BLUETOOTH

Ekran dotykowy to zastosowana w kasie ONE najnowsza i najbardziej popularna technologia obsługi urządzeń elektronicznych. Nowoczesny mechanizm drukujący to szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. ONE znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować jedną z najlepszych kas fiskalnych w naszej 25 letniej historii. Po kasie Next to kolejny krok w przyszłość urządzeń fiskalnych. Novitus One pokazuje jak dalece dystansujemy konkurencję.

  liczba towarów:bez ograniczeń
  liczba stawek PTU:bez ograniczeń - ilość różnych wartości stawek VAT dla których kasa prowadzi sprzedaż towarów (23%, 8%, 5%, 0% itp.)
  liczba grup towarowych:bez ograniczeń
  liczba kasjerów:bez ograniczeń
  liczba klawiszy:ekran dotykowy
  nazwa towaru:40 znaków
  wyświetlacz klienta:graficzny LCD, podświetlany, 192x48 piksele, czarno-biały
  wyświetlacz kasjera:Ekran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym
  długość rolki20 m
  szerokość papieru:57 mm
  rabaty / narzuty:tak
  akumulator7,4V, 2,4Ah
  złącza2 x RS232, 1 x USB wewnętrzny port, 2 x USB zewnętrzne, 1 x (PC, EFT, monitoring)
  BranżaCukiernicza, Drogeryjna, Fryzjerska, Gastronomiczna, Jubilerska, Kosmetyczna, Logistyczna, Meblowa, Mechanika Pojazdowa, Medyczna, Nauka jazdy, Odzieżowa, Prawnicza, Remontowo-budowlana, Rolnicza, RTV i AGD, Rzeźnicza, Spożywcza
Polecamy inne produkty z tej kategorii :